Zakladná organizácia chovateľov mačiek - Bratislava 5


...čo máme nové, čo sa deje...


MVM Bratislava Viničné 20.-21. 09. 2014


Keď som vložila tento prispevok na web, tak mi admin napísal, že by to chcelo aj nejaký text „ako bolo, aká bola atmosféra, koľko mačiek, kto to organizoval, porodcovia a tak podobne...“ .

Kto už bol vo Vinčnom, tak vie, že o atmosfére sa dá ťažko písať. Je to hala v kultúrnom dome. Ak nie sú extrémne teploty, tak je tam obstojne, ale keď je horúce leto, tak mačičky pachtia ako psíci a v zime býva zima .... Posudzovať sa začalo tradične dosť po 11tej ... Zvierat bolo niečo vyše 200. Toto bola posledná výstava na ktorej sa dalo nominovať na svetovku, tak som čakala viac mačiek. Posudzovali: Jaroslav Pánek, Pahla Nurit, Eric Reijers, Květa Mahelková – škoda, že nebolo viac zahraničkých posudzovateľov (Čechy za zahraničie nepovažujem )

Po dlhom čase sme boli na výstave s našim odchvom Alíkom. Mali sme úspech, aj keď súťažíme teraz v kastrátoch. Viac o tom prečo si môžte prečítať na našej stránke v príspevku Allan ....

GIC Allan Aivin of Mathew´s Club, JW * SK

2 x CAP, 2 x nom BIS, 2 x BIS ♥ ♥ ♥  !!!

ZO Chovateľov mačiek Bratislava 5 - Ušľachtilá mačka, novinky, aktuality proste všetko možné zo sveta mačiekZO Chovateľov mačiek Bratislava 5 - Ušľachtilá mačka, novinky, aktuality proste všetko možné zo sveta mačiekZ našej ZOčky bola na výstave aj Lenka Beláková - tiež boli kočky úspešné!!!

Rianna Sky Beyrouth, CZ

EX1, nom BIS !!!


ZO Chovateľov mačiek Bratislava 5 - Ušľachtilá mačka, novinky, aktuality proste všetko možné zo sveta mačiek


autor: Zuzana Straková
22.09.2014


MVM Bratislava Viničné 20.-21. 09. 2014

22.09.2014

MVM Bratislava Viničné 20.-21. 09. 20141»

Strana 1 / 2